Služby

Z Evropské unie či státního rozpočtu mohou obce, firmy i další organizace získat miliony. Jako odborníci na dotace vám pomůžeme je získat. My povedeme papírovou válku – od podání žádosti o dotaci až po úspěšné připsání dotace na váš účet – a vy se mezitím můžete soustředit na vlastní rozvoj a podnikání.

Analýza dotačních příležitostí

Provedeme analýzu dotačních příležitostí jak pro váš konkrétní záměr, tak pro vaši firmu či obec v širším kontextu. Společně vymyslíme strategii, jak můžete z dotací získat co nejvíce.

Žádost o dotaci

Připravíme žádost o dotaci pro konkrétní dotační titul. Stejný specialista bude mít váš projekt na starost jak ve fázi přípravy žádosti, tak v době realizace projektu. Můžete se proto spolehnout, že již při přípravě žádosti uděláme maximum nejen pro to, aby žádost byla úspěšná, ale také pro to, aby vám projekt dělal více radosti než starosti i v době jeho realizace a udržitelnosti.

Výběrové řízení

Ať soutěžíte dodávku vybavení, zhotovení stavby či realizaci výzkumu a vývoje, korektní průběh výběrového řízení je alfou a omegou vašeho projektu. Procesem veřejného zadávání vás zodpovědně provedeme.

Administrace ve fázi realizace

Až vám projekt schválí, uděláme maximum pro to, aby byla dotace doopravdy připsána na váš účet. Vyřešíme případné změny ve vašem projektu, pohlídáme dodržení všech termínů a povinností, dohlédneme na vyúčtování projektu. A hlavně – budeme komunikovat s poskytovatelem dotace, čímž vám ušetříme hodiny času, které můžete věnovat tomu, co vás doopravdy živí.

Administrace ve fázi udržitelnosti

Spolu s vámi budeme kontrolovat plnění toho, k čemu jste se v žádosti o dotaci zavázali. Zprávy o udržitelnosti pro vás připravíme rovnou k podpisu. Pro potenciální kontrolu či audit připravíme archiv projektu do mašliček.

Chcete se i vy zařadit k úspěšným žadatelům? Nabízíme konzultaci zdarma.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů – podmínky zde.